Par mums

ZAB Skudra & Ūdris specializējas komerctiesību jomā un, balstoties uz ilggadīgā praksē uzkrātām zināšanām un pieredzi, nodrošina saviem klientiem augstvērtīgu juridisku palīdzību. Skudra & Ūdris strādā mērķtiecīgi, pārdomāti un apņēmīgi. Mainīgā ekonomiskā un juridiskā situācijā mēs risinām klientu akūtākos juridiskos jautājumus, sarežģītākos strīdus un palīdzam realizēt nozīmīgākos darījumus. 

Mūsu advokāti ir pieredzējuši profesionāļi ar juridisko izglītību, kas iegūta Latvijā un vadošās augstskolās ārvalstīs, kā arī plašu un daudzveidīgu uzkrātu vairāk nekā 20 gadu garumā pieredzi konsultējot klientus un realizējot pārstāvību tieslietās. Skudra & Ūdris ir praksē sevi apliecinājis veicot komplicētus, atbildīgus un izaicinošus uzdevumus.

Skudra & Ūdris izprot komercdarbības juridiskos aspektus Latvijā un starptautiskā kontekstā un sniedz savu atbalstu plašam klientu lokam, kas ietver gan pašmāju uzņēmējus, valsts un pašvaldību institūcijas, gan arī lielas starptautiskas korporācijas un bankas. Skudra & Ūdris ir sniedzis atbalstu daudzos nozīmīgos ārvalstu investīciju projektos. Mēs palīdzam mūsu klientiem būt sekmīgiem!

Ziņu ieskats

Advokāti pārdomātiem risinājumiem!